Banka Hesapları Arasında Hareket Aktarımı
Banka Hesapları Arasında Hareket Aktarımı
Banka Hesapları Arasında Hareket Aktarımı, aynı banka hesabı için herhangi bir nedenle birden fazla kart açılması durumunda, bu kartlar ile yapılan hareketlerin tek bir banka hesabı ile izlenmesini sağlar. Banka hesapları hareket aktarımı, Banka program bölümünde İşlemler menüsü altında yer alır.
Hareketleri aktarılacak banka hesapları, Banka Hesap Kodu ve Banka Hesap Adı alanlarında, aktarımın yapılacağı banka hesabı ise Aktarılacak Banka Hesap Kodu ve Aktarılacak Banka Hesap Adı alanlarında belirtilir. Tüm bu alanlardan kayıtlı banka hesaplarına ulaşılarak ilgili kayıtlar seçilebilir.
Banka Hesap Kodu ve Banka Hesap Adı alanlarında * işareti ile toplu seçim de yapılabilir. Örneğin Banka Hesap Kodu alanında B* yazıldığında kodu B ile başlayan tüm banka hesaplarının hareketleri, Aktarılacak Banka Hesap Kodu alanında belirtilen banka hesap tanımına aktarılır.
Not: Aktarım için banka hesap tipleri ve işlem dövizi türlerinin aynı olması gerekir.
Aktarım Yapılacak Dönem Seçimi
Banka hesabının bir dönem içindeki hareketleri aktarılabileceği gibi tüm dönemlerdeki hareketleri de aktarılabilir. Dönem seçimi, Banka Hesapları Arasında Hareket Aktarma İşlemi penceresinin alt bölümünde yer alan Aktarım Yapılacak Dönemler bölümünde yapılır. "..." imgesi tıklandığında açılan Dönem Seçim penceresinde Dönemler bölümünde tanımlı dönemler yer alır. Hareketleri aktarılacak dönem üzerinde "Ekle" seçeneği tıklanır ve ilgili dönem Seçilenler bölümüne aktarılır. Hepsini seçeneği ile tüm dönemler seçilir.-Logo Banka İşlemleri

-Logo Banka Hesapları Açma

-Logo Dövizli Banka Hesabı Açma

-Logo Banka Hesap Ekstresi

-Logo Banka Kredi Kartı Açma

-Logo Banka Dövizli Hesap Açma

0 yorum:

Yorum Gönderme

BİLGİLENDİRME


Evosas yazılım danışmanlık bilişim hizmetleri olarak uzun yıllardır müşterilerimize logo çözümleri sunmaktayız. Sizin ihtiyacınız olan logo çözümü için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM DETAYLARI

  • Türkiye geneli yaygın eğitim kurumları ile
    öğrenme garantisi sunan tek eğitim kurumu.
  • + 0850 840 36 38
    +0555 564 08 70