Döneme ilişkin puantaj kartlarının oluşturulduğu ve incelendiği seçenektir. Puantaj kartları ile içinde bulunulan dönem için personele ait ücret hesapları yapılır. Her personele ait mesai ve ödeme bilgileri ayrı ayrı kartlarda tutulur ve izlenir. Dönem içinde personelin ne kadar çalıştığı, fazla mesai yaptığı, izin kullandığı ücret hesaplamalarının temelini oluşturur. Bunlar puantaj bilgileridir. Bu tür bilgilerin işlendiği kartlar ise puantaj kartlarıdır. 
Puantaj kartları;
  • Her personel için tek tek
  • Puantaj kartı üret ile toplu şekilde
olmak üzere 2 şekilde üretilir. 
Puantaj kartı üretimi ile aktif hesap şablonu üzerinden, seçilen puantaj öndeğeri tanımına uygun olarak oluşturulan puantaj kartı, puantaj kartları listesinde yer alan Değiştirseçeneği ile ekrana getirilir ve puantaj işlemleri, hesaplamalar yapılır, bilgileri izlenir. 
Seçilen personele ait puantaj bilgilerini kaydetmek için Puantaj kartları listesinde yer alan Ekle seçeneği kullanılır. Sicil kartları listelenir ve puantaj kartı üretilecek personel seçilir. Açılan pencereden puantaj bilgileri kaydedilir. Hesaplamalar yapılır. Puantaj kartları menü seçenekleri şunlardır: 
Ekle
Döneme ait puantaj kartını açmak için kullanılır.
Değiştir
Puantaj bilgilerinde değişiklik yapmak için kullanılır
İncele
Puantaj bilgilerini incelemek için kullanılır.
Ara
Personelin döneme ait ücret bilgilerini içeren puantaj kartını aramak için kullanılır.
Çıkar
Döneme ilişkin puantaj kartını silmek için kullanılır.
Filtrele
Puantaj kartlarını belirli kriterlere göre filtrelemek için kullanılır. Puantaj kartları listesinde yalnızca belirlenen kriterlere uygun personele ait kayıtlat görüntülenir.
Sırala
Puantaj kartlarını sicil numarası, ad soyad, işyeri ve sicil numarasına göre, bölüm ve sicil numarasına göre ve tanımlı indekse göre sıralı olarak almak için kullanılır.
Fark Bordrosu Ekle
İşten çıkan personel için çıkış işlem kaydında Fark bordro seçeneğinin işaretlenmesi durumunda fark bordrosu bilgilerini kaydetmek ve bastırmak için kullanılır.
Hepsini Seç
Puantaj Kartları listesinde yer alan kayıtların tümünü seçmek için kullanılır. Listeden seçilerek işaretlenmiş kayıt sayısı "Seçilen Kayıt Sayısı" alanında gösterilir.
Seçimi Kaldır
Kayıtlardaki seçimi kaldırmak için kullanılır.

BİLGİLENDİRME


Evosas yazılım danışmanlık bilişim hizmetleri olarak uzun yıllardır müşterilerimize logo çözümleri sunmaktayız. Sizin ihtiyacınız olan logo çözümü için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM DETAYLARI

  • Türkiye geneli yaygın eğitim kurumları ile
    öğrenme garantisi sunan tek eğitim kurumu.
  • + 0850 840 36 38
    +0555 564 08 70