Kontrol  edilen malzeme fişi ve faturaların baskın bir şekilde görüntülenmesi hakkında detaylı bilgiye bu makalemizi inceleyerek ulaşabilirsiniz.

2.48.00.00 versiyon ile beraber fatura girişinin yapıldığı ekranlarda sağ mouse menü (F9) - Kontrol Edildi İşareti Koy/Kaldır seçeneği ile kontrol edildi olarak işaretlenen faturaların Bold olarak listelenmesi sağlanmıştır.Daha önceki versiyonlarda bu fiş ve faturalar İtalik olarak listelenmekteydi.

2018-12-17 11-15-16

Önemli Bilgi:
- Kontrol Edildi İşareti Koy/Kaldır seçeneği Malzeme Fişleri, Satınalma/Satış Faturaları, Banka Fişleri ve Kasa İşlemleri browser ekranlarında yer almaktadır.
- Kasa ve banka modülünden girilen faturalar için kontrol işlemleri yine ilgili modülün altındaki fiş ekranlarından yapılacaktır.Fatura browser ekranlarında sağ mouse seçeneklerinde "Kontrol Edildi İşareti Koy/Kaldır" seçeneği gelmeyecektir.
- Kasa İşlemleri ve Banka Fişleri  ekranlarında "Kontrol Edildi" işareti  konan faturalar hem o ekranlarda, hem de Satınalma/Satış Dağıtım  modüllerindeki fatura ekranlarında Bold olarak görünecektir.

0 yorum:

Yorum Gönderme

BİLGİLENDİRME


Evosas yazılım danışmanlık bilişim hizmetleri olarak uzun yıllardır müşterilerimize logo çözümleri sunmaktayız. Sizin ihtiyacınız olan logo çözümü için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM DETAYLARI

  • Türkiye geneli yaygın eğitim kurumları ile
    öğrenme garantisi sunan tek eğitim kurumu.
  • + 0850 840 36 38
    +0555 564 08 70